Bizi tanımaya hazır mısın?

Misyonumuz

Mağazamıza ve sitemize gelen müşterilerimizin sadece alışveriş değil aynı zamanda keyifli vakit geçirerek, kendilerini iyi ve değerli hissetmelerini sağlayarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Kadın, erkek ve çocuk giyimde kaliteli, özgün ve çarpıcı ürün seçimleriyle, sektöründe öncü ve farklı kaliteden ödün vermeyen bir Türkiye markası olmak.

HAKKIMIZDA

 

Zamansız şıklığın anahtarı..

Papatya Collection olarak bu yolculuğumuz 17 yıl önce başladı. Vitrini olmayan, ayakta bile dik duramadığım bir dükkancıkta bu işe adım attım. O dönemde tesadüfen ve bilmeden başladığım bu iş benim için tutku haline dönüştü. Bu yolculukta; müşterilerimizin sadakati ve bize olan güveni, bizi yalnız bırakmamaları sektörde 17. yılımızı doldurmamıza neden oldu. Yıllarca o küçük dükkanda hazır giyim sektöründe tecrübe ve deneyim kazandıktan sonra ticaret hacmimizin büyümesiyle birlikte Özlüce de ki yeni mağazamızda hizmet vermeye başladık. Kadın, çocuk ve erkek giyim olarak tasarım, modern, şık, etnik, ithal ve ihracat fazlası ürünlerimizi, farklı giyinmeyi seven herkese ulaştırmaya çalışıyoruz..

17 yıldır, özveri ve güvenle oluşturulan mağazacılık deneyimini, şimdi Papatya Collection ile online alışverişte sizlerle buluşturuyoruz.

Bu yolculukta bizi hiç yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bizi sosyal medyadan takip et!

instagram

facebook

Güvenli Alışveriş

Güvenli alışveriş yapmak için ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin!

Hızlı Kargo

Kargolar 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme imkanıyla nakit veya kredi kartı ile alışveriş yapın.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyetiniz için 7/24 hizmetinizdeyiz.